Παρασκευή, 19 Ιουνίου 2015

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος basket επαγγελματικών τάξεων 2015

                                          ΠΑΤΡΑ 25/06/2015

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
         &   ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ
                           

                                        ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

 Ανακοινώθηκε σήμερα το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής της πρώτης φάσης του πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης επαγγελματικών τάξεων 2015 και περιλαμβάνει τους παρακάτω αγώνες:      



ΔΕΥΤΕΡΑ 29/6/2015

ΡΟΙΤΙΚΑ
5.30 μ.μ AMSTEL-ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ
7.00 μ.μ. 117 Π.Μ.-ΙΑΤΡΟΙ/ΟΔΟΝΤ./ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ
8.30 μ.μ. S.M.ΚΡΟΝΟΣ-ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ
 
ΒΟΗΘ.ΑΠΟΛΛΩΝ
5.30 μ.μ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛ./ΔΕΥΑΠ
7.00 μ.μ. ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ
8.30 μ.μ. ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ-ΒΙΟΤΕΧΝΕΣ/ΕΜΠΟΡΟΙ
 
Ε.Α.Π.
5.30. μ.μ. ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΕΥΡ.ΠΡΟΓΡΑΜ.-ΕΡΓ.ΑΡΑΞΟΥ
7.00.μ.μ. INTRACOM-ΕΛΕΥΘ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
8.30 μ.μ. MED FRIGO-ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ/ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
 
ΑΝΤΙΡΙΟ
6.00 μ.μ. ΚΕΘΕΑ-ΦΡ.ΠΡΙΣΜΑ
7.30 μ.μ. CITRIX-COFFEE ISLAND
 
TOΦΑΛΟΣ
5.30 μ.μ. ΑΒΙΓΑΛ-ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ
7.00 μ.μ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ-ΕΛ.ΑΣ.
 
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 1/7/2015

ΡΟΙΤΙΚΑ
5.30 μ.μ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ-ΕΛΕΥΘ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
7.00 μ.μ. ΠΚΕ ΟΤΕ-117 Π.Μ.
8.30 μ.μ. ΛΙΜΑΝΙ-AMSTEL
 
Π.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ
5.30 μ.μ. ΔΗΜΟΤ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ/ΔΕΥΑΠ-ΦΡ.ΠΡΙΣΜΑ
7.00 μ.μ. ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ-ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
8.30 μ.μ. ΑΒΙΓΑΛ-ΔΙΑΧΕΙΡ.ΕΥΡ.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
5.00 μ.μ. ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ-ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ
6.30 μ.μ. ΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ-MED FRIGO
8.00 μ.μ. ΤΑΞΙ ΠΑΤΡΑΣ-COFFEE ISLAND
 
B.ΑΠΟΛΛΩΝ
5.30 μ.μ. ΕΡΓΟΣ.ΑΡΑΞΟΥ-S.M. ΚΡΟΝΟΣ
7.00 μ.μ. ΕΛ.ΑΣ.-ΙΑΤΡΟΙ/ΟΔΟΝΤ./ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ
8.30 μ.μ. ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
 
ΑΝΤΙΡΙΟ
6.00 μ.μ. ΒΙΟΤΕΧΝΕΣ/ΕΜΠΟΡΟΙ-ΚΕΘΕΑ
7.30 μ.μ. ALPHA BANK-ΙΝΤRACOM 
 
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/7/2015

Π.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ
5.30 μ.μ. ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ/ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ-ΚΑΘ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
7.00 μ.μ. ΤΑΞΙ ΠΑΤΡΑΣ-ALPHA BANK
8.30 μ.μ. ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ/ΜΟΝΙΜΟΙ-ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
 
ΡΟΙΤΙΚΑ
7.00 μ.μ. ΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ-ΠΚΕ ΟΤΕ
8.30 μ.μ. CITRIX-ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής - Πρωτάθλημα basket επαγγελματικών τάξεων 2015

                                          ΠΑΤΡΑ 19/06/2015

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
         &   ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ
                           

                                        ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

           Τα αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστικής :



Α! όμιλος                                                                         Β! όμιλος                                      
ΚΑΘΗΓ.  ΠΛΗΡΟΦ.ΟΡΙΚΗΣ –ΙΑΤΡΟΙ-ΟΔ-ΦΑΡ.   42-47                                                         ΕΚΠΑΙΔΕΥΤ.-ΤΑΞΙ ΠΑΤΡΑΣ                 55-53         
117 Π.-ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ/ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ                      58-84                                                        CITRIX-INTRACOM                                  60-38         
ΕΛ.ΑΣ.-ΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ                                 70-38                                                         ΕΛ.ΕΠΑΓΓ.-ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚ.               83-53          
     Γ! όμιλος                                                                           Δ! όμιλος
                ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ-ΑΒΙΓΑΛ                     49-62                                                       ΠΟΛΙΤ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΒΙΟΤ.ΕΜΠ.              69-81                
                        S.M.ΚΡΟΝΟΣ-ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ             55-42                                                       ΔΗΜΟΤ.ΥΠΑΛ./ΔΕΥΑΠ-ΠΥΡΟΣΒΕΣΤ.      56-49
                                                                                          ΚΕΘΕΑ ΟΞΥΓΟΝΟ-ΛΙΜΑΝΙ                47-67  
                   

Τρίτη, 16 Ιουνίου 2015

Πρόγραμμα 1ης Αγωνιστικής - Πρωτάθλημα basket επαγγελματικών τάξεων 2015

                                          ΠΑΤΡΑ 16/06/2015

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
         &   ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ
                           

                                        ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

 Ανακοινώθηκε σήμερα το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής της πρώτης φάσης του πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης επαγγελματικών τάξεων 2015 και περιλαμβάνει τους παρακάτω αγώνες:      


Τετάρτη 17 Ιουνίου 2015

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ «ΡΟΪΤΙΚΩΝ»
 
17:30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ - ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ 
19:00  ΕΛΛ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ
20:30 ΚΡΟΝΟΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ


ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
17:00 ΚΑΘ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΙΑΤΡΟΙ-ΟΔΟΝΤ./ΦΑΡΜΑΚ.
18:30 ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ - ΑΒΙΓΑΛ
20:00 117 Π.Μ.- ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ/ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ « ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑΣ» 

17:30 ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΒΙΟΤΕΧΝΕΣ/ΕΜΠΟΡΟΙ
19:00 INTRACOM TELECOM - CITRIX 
20.30 ΔΗΜΟΣ-ΔΕΥΑΠ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 

16:30 ΚΕΘΕΑ ΟΞΥΓΟΝΟ - ΛΙΜΑΝΙ
18:00 ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ



Παρασκευή 19 Ιουνίου 2015

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ «ΡΟΪΤΙΚΩΝ»

17:30 ΠΡΙΣΜΑ - ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΤΕΛ
19:00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ/ΜΟΝΙΜΟΙ - ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΑΡΑΞΟΥ
20:30 MED FRIGO - ΠΚΕ ΟΤΕ


ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

17:00 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΕΥΡ. ΠΡΟΓ. - ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ
18:30 COFFEE ISLAND - ALPHA BANK

ΡΕΠΟ: AMSTEL